Каталог товарів
Новинки

Товари для майстрів індустрії краси

Інтернет магазин PowerBeauty – перевірені косметичні засоби і аксесуари

«Краса врятує світ» – даний фразеологічний штамп, одного разу сказаний Достоєвським різні люди трактують по-різному. Хтось вважає, що мова йде про внутрішній світ людини, про красу його душі і чистоти помислів.

Але, все ж переважна більшість людей вважають, що це висловлювання адресовано саме до жіночої краси. Завжди в усі часи жінки прагнули привести свою зовнішність до ідеалу. Для цього вони фарбують волосся, роблять макіяж і звичайно ж доглядають за шкірою рук і нігтями роблячи їм манікюр.

Ми – это магазин професійної косметики для манікюру, у нас представлені товари, якісних європейських і американських брендів. Наша продукція підібрана таким чином, що вона відмінно підійде, як професіоналів, так і для новачків в nail-індустрії. Найбільш популярні направлення магазину:

PowerBeauty – онлайн ресурс обладнання та матеріалів для нігтів

Процедура нарощування нігтів дуже популярна, з її допомогою можна створити нігті різних форм, а також кольорів. Нарощування і покриття поверхні нігтя декоративним лаком – це колосальний стрес для організму. Хімічні речовини, які входять до складу лаків глибоко проникають в нігтьові пластини, внаслідок чого виникає ламкість нігтя і його висихання.

Для того щоб не нашкодити і зберегти природну красу нігтів, перед косметологічної процедурою необхідно провести комплекс заходів щодо їх захисту. У нашому магазині можна знайти великий спектр захисних засобів, за допомогою яких можна безпечно знімати старий лак, а також захищати ніготь від негативного впливу хімічних компонентів, що містяться в лаках.

Інструменти для нарощування нігтів базовий набір:

Де купити якісне і недороге обладнання для нарощування нігтів

Придбати недорого і при цьому першокласне ультрасучасне різнопланове обладнання, за допомогою якого можна здійснювати, як нарощування, так і прикраса, декорування нігтів.

Робоче місце манікюрного майстра має строго відповідати нормам і правилам, які встановлюють контролюючі органи. Всі інструменти, а також робочі поверхні повинні бути стерильні і оброблятися спеціальними дезінфікуючими розчинами після кожного клієнта.

На нашому сайті можна без проблем знайти і купити матеріали для дезінфекції та стерилізації манікюрних інструментів і обладнання за невисокою ціною.

У нас можна без праці замовити оригінальну косметику для манікюру, не виходячи з власного будинку або салону. Ми доставляємо свою продукцію в усі міста і населені пункти України.

Купити косметику та інструменти для салонів краси на нашому сайті дуже просто. Для того щоб зробити покупку вам необхідно вдатися до допомоги форми зворотного зв'язку або зателефонувати нам безпосередньо в режимі реального часу скориставшись зазначеними на сторінках магазину номерами телефонів.

Мы в Instagram