Каталог товарів

Підвищення кваліфікації "Апаратний манікюр"

Категорії

Підвищення кваліфікації "Апаратний Манікюр. Покриття гель-лаком встик до кутикули"
 
Тривалість: 1 день з 10.00 до 18.00
Вартість: 2200 грн.
Викладач: Оксана Глинська.

Курс для практикуючих майстрів.
 
У програмі курсу:
✅- Дезінфекція та Стерилізація інструментів;
✅-Робота з фрезером, правильне положення насадок, вибір швидкості, огляд фрез;
✅- Безпечне зняття гель-лаку апаратом;
✅- Техніка АПАРАТНОГО манікюру;
✅- Секрети покриття гель-лаком максимально "близько до кутикули"
✅- Вирівнювання нігтьової пластини, створення ідеальних відблисків;
✅- Відпрацювання будь-якого цікавить Вас дизайну;
✅- Робота з плівками і стемпинг, блискітками, пігментами, фольгою;
✅-Освітлення, секрети красивих відблисків на фото.
✅- Відпрацювання на 2-х моделях
 
Витратний матеріал надається. Фрези (є в продажу)
На курсі при собі необхідно мати:
-Фрезер.
- Кусачки (ножиці для кутикули), Пушер, Ножички для кутикули
Інструмент обов'язково добре заточений!
-Художні кисті № 0 або 1.
- Якщо є свої фрези (якщо немає, купуєте у нас в школі)
-Блокнот і ручку.
І звичайно ж гарний настрій  
 
Запис по передоплаті 500грн.
звоните
+38093-678-91-92 (viber)
+38095-840-89-79 Оксана
 

Курси підвищення кваліфікації «Апаратний манікюр»

Сучасна нейл-індустрія, як і будь-яка інша галузь життєдіяльності не стоїть на місці, а активно розвивається. Манікюр, як процедура створення красивих, оригінальних і естетично привабливих нігтів в останні 5 років зробила крок далеко вперед.

Сьогодні існує просто колосальна кількість методик і технік за допомогою яких робиться манікюр. Найбільш затребуваною технологією створення манікюру є апаратна. В процесі виконання апаратного манікюру застосовуються спеціальні пристрої з різними типами насадок за допомогою яких проводиться швидкий і якісний манікюр.

У зв'язку з тим, що апаратний манікюр поступово, але дуже впевнено займає лідируючі позиції на ринку, то така послуга, як курси навчання «апаратний манікюр» користується серед початківців та досвідчених майстрів великим попитом.

Курси «Апаратний манікюр»  підвищення кваліфікації  в Харкові

Наша професійна ліцензована школа пропонує початківцям і досвідченим майстрам різноманітні варіанти курсів апаратного манікюру. Ми даємо свої абітурієнтам не тільки солідний багаж знань, а й забезпечуємо їх усіма необхідними витратними матеріалами і інструментами на період навчання.

В ході навчання наші майстри отримують не тільки теоретичні знання, а й практичні навички. Наші студенти протягом навчання повністю осягають науку у володінні апаратними пристроями.

За допомогою апаратного механізму кутикула, що не зрізається (на відміну від обрізного манікюру) а звільняється від ороговілих відмерлих клітин. Саме тому така технологія вважається дбайливого і щадить, вона не травмує шкіру навколо нігтьової пластини.

Апаратний манікюр – це не тільки ефективна гігієнічна процедура, але й оздоровча, вона дає можливість вирішити такі важливі проблем нігтів, як:

  • Відшарування.
  • Сухість.
  • Ламкість.
  • Швидко зростаюча кутикула і так далі.

Курси підвищення кваліфікації «апаратний манікюр» в Харкові

Наша школа відома далеко за межами міста Харків, нашими студентами щорічно стають тисячі абітурієнтів, які приходять до нас як відточити свої навички і освоїти нові техніки створення манікюру, так і початківці фахівці.

У нашому центрі працюють досвідчені фахівці, які досконально знають і розбираються в методиках і технологіях, як обрізного, так і машинного апаратного манікюру. У нас невисокі ціни і при цьому високий рівень надаваних знань.

Пройшовши навчання в нашій школі, ви отримаєте не тільки теоретичні та практичні знання. Але і навчитеся розуміти клієнтів і розбиратися в їх смакові переваги.

Стати абітурієнтом і записатися на апаратний манікюр курси підвищення кваліфікації в Харкові в нашій школі просто. Все що від вас вимагається, так це скористатися спеціальною формою зворотного зв'язку або зателефонувати менеджерам нашого центру за вказаними на сайті компанії номерами телефонів.
( 62 )
Коментарі
Поки немає відгуків
Написати коментар
Имя, фамилия*
Email
Введіть коментар*
14 днів на повернення товару
14 днів на повернення товару